Du er her: Startsiden : Om klinikken

Ansatte og avdelinger

 

Salg / Marked / Ledelse

Geir Endal

Salg
Tlf.: 32 27 44 41
Mob. 90 87 80 70
geir@nfias.no

Håvard Løvold

Salg, innkjøp
Tlf.: 32 27 44 45
Mob. 90 67 80 70
havard@nfias.no

Torild Caspersen

Salg
Tlf.: 32 27 44 44
torild@nfias.no

Siv Kaupang

Salg
Tlf.: 32 27 44 43
siv@nfias.no

Frode Rensvold

Salg/marked
Tlf.: 32 27 44 42
Mob. 99 09 99 70
frode@nfias.no

 

Print- og dataavdeling

Morten Halmrast

Print / IT-ansvarlig
Mob. 99 74 33 61
morten@nfias.no

Ole Christian Løvold

Dataprogrammerer
Mob. 46 41 48 09
ole@nfias.no

Førtrykk

Jan Bakken

Mac-operatør
Tlf.: 32 27 44 46
jan@nfias.no

Produksjon

Ragnar Berg

Produksjonssjef
Tlf.: 32 27 44 50
Mob. 90 08 92 69
ragnar@nfias.no

 

Utviklet av EyeQ Webdesign Norge